יום ראשון, 20 ביוני 2010

ברכת יום הולדת לסבתא


ברכת יום הולדת לסבתא, שהיא יותר מאיחולי בריאות, אושר ועושר, הגם שאלו חשובים מאוד, כמובן.
ברכת יום הולדת לסבתא קצת יותר מקורית. סבתא שתמיד מפנקת, קונה מתנות, לוקחת לסרט או הצגה בחופש... סבתא שכיף לדבר איתה בטלפון, לבקר את סבתא בחג ולטעום מהבישולים שלה.
יש לכם סבתא שמבשלת לכם מטעמים? ספרו לה כמה אתם אוהבים אותם ומחכים לשישי בערב, לארוחת חג או שבת כדי להיפגש איתה סביב השולחן ולהנות מכל המאכלים הטעימים שהיא מבשלת.
השניצלים של סבתא הכי טעימים? היא מכינה את עוגת הגבינה המצוינת ביותר בכל המזרח התיכון? זה הזמן לספר לה, אל תחסכו במחמאות!
ברכת יום הולדת לסבתא היא הזדמנות בשבילכם, לספר לה שאתם אוהבים ומעריכים אותה ולהרעיף עליה שבחים ונחת.
יש לכם סבתא שתמיד מצלצלת, אוהבת לדבר איתכם בטלפון, שואלת לשלומכם ודואגת לכם? מתעניינת איך עבר היום, לא שוכחת לשאול איך היה המבחן, הפגישה או הלימודים וקופצת לראות את הדירה החדשה? הכתירו אותה מיידית לסבתא השנה!
העניקו ברכת יום הולדת לסבתא שלא משמיטה אף פרט. הראו לסבתא שאתם שמים לב לכל הדברים הקטנים שהיא עושה עבורכם, שאתם אוהבים את תשומת הלב שלה ואת זה שהיא חושבת עליכם. שזה משמח אתכם ותומך בכם.
יום הולדת לסבתא הוא זמן מצוין לשמח אותה חזרה, לאחל לה איחולים לבביים, ברכות חמות ומקושטות מכל הלב.
אך ברכת יום הולדת לסבתא היא גם הזדמנות פז להודות. לאמר לסבתא תודה על כל מה שהיא נותנת לכם וטורחת להכין לכם, הנכדים האהובים שלה.
ברכת יום הולדת לסבתא היא גם הזדמנות לספר לה על התכונות המיוחדות שלה שאתם מעריכים במיוחד: עצמאות, שלווה, התמדה, אהבה, חוכמה, כישרונות ותחביבים שלה. יום הולדת שמח, סבתא.