יום ראשון, 7 בנובמבר 2010

ברכות לילדים


ברכות לילדים. מילים חמות וטובות, משמחות ומצחיקות שיהפכו ילד יום הולדת, ילדת המסיבה או ילדים בכל חג וארוע – לחוגגים אמיתיים. כי חוץ ממתנה עטופה ואווירת חג, תחושת הביחד והחגיגה, אנחנו גם רוצים לנצל כל ארוע משמח שכזה, כדי לאחל.
איחולים לילדים הן ברכות קטנות, שמביעות תקווה, מאחלות הגשמה וממספרות סיפור קצר. סיפור אודות מה אנו רוצים שיקרה , מה אנו מקווים שיתגשם, אלו חלומות ותקוות אנו מאחלים ביום המיוחד, שמסמל חוץ ממועד מסוים, גם התחלה או סימן לבאות. דבר זה נכון לכל ארוע, חג, סיום לימודים או גן, יום הולדת כמובן, הולדת אח או אחות, מעבר לדירה חדשה, קבלת תעודה ועוד.
חייהם של ילדינו מלאים התרחשויות ונקודות ציון משמעותיות מבחינתם, ועבורנו, המבוגרים, זו הזדמנות להעניק להם מתנה. לא רק מתנה מוחשית, אלא גם מתנת ברכה למענם.
אם אתם מחפשים ברכות לילדים בהחלט הגעתם לאתר הנכון. תוכלו למצוא כאן שלל ברכות לילדים ואיחולים מסוגים שונים לכל מיני אירועים משמעותיים בחיייהם של ילדים.
בין השאר, תוכלו למצוא ברכות משמחות, ברכות קלילות, מצחיקות, ברכות קצרות וקולעות, ברכות לימים מיוחדים, ברכות לילדים לפי גילאים ואפילו לפי סוג המתנה שאתם מעניקים.
אז למה אתם מחכים? יש לכם טושים צבעוניים? צבעי פסטל רכים? מעטפה צבעונית וגדולה, דפים מקסימים או ניירות מכתבים עם ציורים? הכינו ברכות לילדים שיעלו חיוך אמיתי על פניהם וישדרגו כל מתנה, ברכות שההורים ישמרו לשנים רבות באלבום או בקופסת המזכרות. אל תוותרו על כתיבת ברכה, היא מאוד, מאוד חשובה. חישבו על מתנות שקיבלתם והוצמדו להן ברכות מתוקות, חכמות או מצחיקות, או סתם ברכות שקלעו ישר למצב רוח שלכם. נכון שזה נחמד לקבל? כיתבו ברכות לילדים בסגנון מקורי, שמח או מצחיק – שידבר על מה שמעניין אותם ויקלע לטעמם, ועשיתם טוב. אפילו לרגע.
ברכות לילדות